Energy Saving Technologies

Загрузка

Мова

product
УВАГА! ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК

Офіційний імпортер і представник на території України - TehnoTerm.com.ua

Знайомтеся: саме економне електроопалення на сьогоднішній день

Економне електричне опалення Termoplaza для основного і додаткового обігріву будинків, квартир, офісів, торгових центрів, бюджетних організацій. Наше опалення створює дуже приємну і комфортну температуру в будинку навіть в сильний мороз. Легкий монтаж, красивий дизайн, простота управління, з можливістю регулювання температури в кожній кімнаті. Працюючи орієнтовно всього 5-7 годин на добу створює комфорт і затишок у вашому будинку при мінімальних витратах електроенергії і сімейного бюджету. Termoplaza-це система, яка дозволяє економити до 70% в порівнянні з альтернативними системами опалення. Система складається з опалювальних електричних теплових панелей і кімнатних терморегулювальних пристроїв.
Прилади понад надійні завдяки якісній збірці і німецькому нагрівального елементу.

10 років
Компанія працює на ринку ЄС та України.
200 000+
Задоволених клієнтів. Багато звертаються повторно!
25 років
Розрахунковий термін служби надійних обігрівачів TermoPlaza

За 9 минут БЕСПЛАТНО подберем для Вас

Комплект инновационного энергосберегающего отопления "TermoPlaza" и предоставим расчет экономии до 70% средств на обогрев.

ПОРІВНЯННЯ З ІНШИМИ ВИДАМИ ОПАЛЕННЯ
Перетягніть повзунок до потрібного значення :

5 м. кв.

500 м. кв.

ОРІЄНТОВАНЕ ПОРІВНЯННЯ ВИТРАТ НА ОПАЛЕННЯ З ПОПУЛЯРНИМИ
ПРИЛАДАМИ
Газове опалення грн/рік
Електрообігрівачі та котли грн/рік
TermoРlaza грн/рік
reason-1
Німецький нагрівальний елемент економія до 70%
reason-2
Тижневе програмування та управління WiFi
reason-3
Безшумність роботи та пожежна безпека
reason-4
М'яке конвекційне й інфрачервоне тепло
reasons
reason-5
Швидкий монтаж, мобільність, легкість в управлінні
reason-6
Не вимагає розробки проекту і дозволу від інстанцій
reason-7
Система не спалює кисень і пил, не сушить повітря, безпечна для вас
reason-8
Інфрачервоне тепло рівномірно прогріває приміщення
І БЕЗКОШТОВНА
доставка по Україні
termoplaza TP 270
 • 250w
 • 7 m2
{nazvanie}
termoplaza TP 400
 • 400w
 • 10 m2
{nazvanie}
termoplaza TP 550
 • 500w
 • 14 m2
{nazvanie}
termoplaza TP 700
 • 700w
 • 20 m2
{nazvanie}
ОБІГРІВАЧ СУШИЛКА 270
 • 225w
 • 7 m2
{nazvanie}
termoplaza STP 270
 • 225w
 • 7 m2
{nazvanie}
termoplaza STP 400
 • 400w
 • 10 m2
{nazvanie}
termoplaza STP 550
 • 500w
 • 14 m2
{nazvanie}
termoplaza STP 700
 • 700w
 • 20 m2
{nazvanie}
termoplaza STP 900
 • 900w
 • 25 m2
{nazvanie}
Основні переваги моделей STP:

Вбудований двоканальний мікропроцесорний термоконтроллер призначений для управління обігрівачем, забезпечуючи Вам високий комфорт, економічність і безпеку.
Управління обігрівачем здійснюється за допомогою двох датчиків температури:
- Перший контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрати електроенергії, а також задавати в кожній кімнаті індивідуальну температуру;
- Другий термодатчик контролює температуру поверхні самого обігрівача, що максимально забезпечує його безпеку (виключає перегрів при підвищеній напрузі електромережі, накриванні або перекиданні приладу, дає можливість обмежити температуру в дитячих кімнатах і т.п.). Крім того контролер буде попереджати Вас про відсутність заземлення в електромережі. Ви задаєте для себе необхідну температуру в приміщенні (можна по годинною програмою з добовим або тижневим циклом), контролер в залежності від тепловтрат приміщення автоматично підлаштовує температуру самого обігрівача, а також навантаження його на електромережу (100% або 50% потужності). Включення і вимикання нагрівача здійснюється електронним способом (безшумно, без іскор і перешкод). Обігрівач працює рівно стільки, скільки потрібно для підтримки заданої температури в приміщенні, не витрачає ні одного зайвого кіловата електроенергії і тому не потребує відключення навіть на літній період.
- Діапазон установки температури повітря в приміщенні "Комфорт" +5 ... + 35 ° С, крок 0,5 ° С.
- Діапазон установки значення, що визначає температуру "Економ" -9,5 ° (нижче температури Комфорт) ... 0 ° (дорівнює Комфорту) ... + 9,5 ° (вище Комфорту).
- Діапазон установки граничної температури поверхні обігрівача 40 ... 95 ° С.

СКОРИСТАЙТЕСЯ КРАЩОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НА РИНКУ
ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ
За даними сервісу Google Trends більше 50% людей шукали енергозберігаючі обігрівачі саме ТМ "Термоплаза" в мережі інтернет в 2017-2020 році.
Нас вибирають, тому що ми пропонуємо найкраще:
Знижки при придбанні відразу декількох обігрівачів або розширена гарантія
Безкоштовна доставка по
території України незалежно
від обсягу замовлення
Гарантія 10 років на
нагрівальний елемент та 3 роки
на інші комплектуючі
Вся продукція сертифікована
і пройшла всі стадії держ. контролю і
євросертифікацію
Дивитися сертифікати
Європейське обладнання
з кращими експлуатаційними
характеристиками
Дізнатися думку клієнтів
Безкоштовна консультація
фахівця з вибору панелей і
розрахунок їх кількості
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ
1
ЗАКОН ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕНЕРГІЇ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ, ЯК ВАМ ВДАЄТЬСЯ ДОМОГТИСЯ СПОЖИВАННЯ ВСЬОГО 0,375 КВТ / 10М2, ПРИ СТАНДАРТНИХ 1,0 КВТ / 10М2?
Звичайно ж закон збереження енергії ми не можемо скасувати, але завдяки нашій технології, ми можемо отримати максимальну ефективність від витрачених кіловат в тепловій енергії. По-перше, в наших обігрівачах використовується спеціальний малопотужний нагрівач, створений із застосуванням конверсійної технології. По-друге, обігрівач створює два види тепла: інфрачервоне тепло і конвекційне тепло, в сукупності два види обігріву забезпечують відносно швидке і рівномірне прогрівання приміщення. По-третє, обігрівач має велику площу тепловіддаваючої поверхні. Всі ці фактори впливають на те, що на практиці ми отримуємо те, що обігрівачі Termoplaza ефективніше до трьох разів, ніж конвекторні і масляні обігрівачі, або електрокотли.
2
ЯКИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В ВАШИХ ОБІГРІВАЧАХ І ЗАВДЯКИ ЧОМУ ВИ ДАЄТЕ ГАРАНТІЮ 36 МІСЯЦІВ, А ТЕРМІН СЛУЖБИ ПАНЕЛЕЙ TERMOPLAZA ЗАЯВЛЯЄТЕ 25 РОКІВ?
В енергозберігаючих обігрівачах Termoplaza використовується німецький високоомний резистивний нагрівальний елемент на основі аморфних сплавів. Склад нагрівача фірма зберігає в секреті, але при цьому ми даємо гарантію, що обігрівачі відповідають заявленим характеристикам, не виділяють продуктів горіння, абсолютно безпечні. Заявлений термін служби панелей до 25 років, пов'язаний з проведеними спеціальними дослідами і розрахунковими обчисленнями терміну роботи нагрівального елементу. Гарантію 36 місяців ми даємо відповідно до закону України "Про захист прав споживачів»
3
ЧИ СЕРТИФІКОВАНА ВАША ПРОДУКЦІЯ І НАСКІЛЬКИ ВОНА БЕЗПЕЧНА?
Вся продукція сертифікована і має: 
- Сертифікат якості УкрСЕПРО від НВП "Міжнародні Стандарти та Системи" 
- Висновок Державної санітарно-епідеміологічної служби Міністерства охорони здоров'я України про відповідність продукції встановленим медичним критеріям безпеки згідно з ДСТУ ГОСТ, IEC, CISPR, ДСН. 
- - Сертифікат відповідності директивам ЄС. Відповідно обігрівачі Termoplaza можуть абсолютно безпечно використовуватися для всіх видів приміщень в тому числи і в загальноосвітніх навчальних закладах.
4
ЩО ПОТРІБНО ВРАХОВУВАТИ І НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ПІДБОРІ МОДЕЛЕЙ TERMOPLAZA ДЛЯ СВОГО ПРИМІЩЕННЯ?
При підборі панелей Termoplaza насамперед потрібно враховувати тепло-технічні характеристики, що обігрівається: 
- при стандартних ТТХ (будівля утеплено) розрахунок проводитися 35 Вт на 1 м2; 
- при нестандартних ТТХ (не достатня утеплення) розрахунок проводитися з 20-30% запасом потужності, тобто 44-50 Вт на м2; 
- в якості додаткового опалення - 25 Вт на 1 м2
5
НАВІЩО ПОТРІБНІ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ І ЧИМ ВОНИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ОДИН ВІД ОДНОГО? ЧИ Є У ВАС МОДЕЛІ З УЖЕ ВБУДОВАНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ТЕМПЕРАТУРИ?
Кімнатні терморегулятори призначені для підтримки постійного комфортного температурного режиму, обраного Вами і забезпечення додаткової економії електроенергії. Моделі з вбудованими терморегуляторами дозволяють додатково регулювати температуру нагрівання лицьовій панелі обігрівача, програмувати роботу систему опалення по годинах і днях тижня. Дозволяють максимально економити електроенергію.
6
ЯК ПРАВИЛЬНО ЗМОНТУВАТИ СИСТЕМУ, В ЯКОМУ МІСЦІ ПРИМІЩЕННЯ ВСТАНОВИТИ ПАНЕЛЬ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНОЇ ЇЇ РОБОТИ?
Для швидкого і рівномірного прогріву приміщення, економічної роботи, рекомендується встановлювати обігрівачі Termoplaza в місцях максимальних тепловтрат (найхолодніша стіна, під вікном) на відстані до 10-12 см від підлоги.
7
ЯК МОЖНА ЗАМОВИТИ СИСТЕМУ TERMOPLAZA? ЯКІ СПОСОБИ ОПЛАТИ ПОКУПКИ ІСНУЮТЬ І ЯК ВИ ПРИНОСИТЕ ЗАМОВЛЕННЯ?
Замовити продукцію "Termoplaza" можна заповнивши форму замовлення на нашому сайті, сайтах партнерів або зателефонувавши за вказаними телефонами. Форма оплати будь-яка: рахунок-фактура, оплата на картку, платіж з післяплатою, готівкова оплата в пункті самовивозу. Доставка здійснюється усіма кур'єрськими службами (в т.ч. Нова Пошта і Інтайм) по Україні безкоштовно.